Svatební
a produktový
fotograf

O MNĚ

V oblasti komerční fotografie se pohybuji více než 15 let. Od roku 2010 se primárně zaměřuji na svatební focení. Tuto činnost doplňuji mimo jiné produktovou fotografií a manažerským portrétováním. Věnuji se i reklamní tvorbě pro společnosti a organizace s komplexními službami zahrnujícími produkční aktivity.

Moji prioritou jsou spokojení klienti, kterým vyhovuje styl mé práce. Řadím se mezi svatební fotografy, kteří v rámci předsvatební schůzky rádi poradí nebo pomohou s časovou organizací svatebního dne, avšak na svatbě samotné primárně nezasahují do celkového dění a stávají se tak spíše reportážními fotografy plnící úlohu jisté dokumentace takto velké události.

Na práci svatebního fotografa se mi líbí dnešní volnost a odhodlanost novomanželských párů, kteří se nesvazují přežitými konvencemi a tvoří si svatební den po svém. Každá oslava se tak stává jedinečnou, méně formální a více zábavnou. Z pohledu fotografa je pak pro mě zaznamenávání takovéhoto dne radostí skloubenou s pocitem naplnění. Po letech zkušeností mohu doporučit i vám - zkrátka udělejte si svatbu takovou, jakou ji opravdu chcete mít.

Pavel Nejedlý fotograf

Oblast působení:

Fotografování svateb a produktů jsem schopen zajistit v rámci celé České republiky, avšak nejčastější lokality jsou následující:

Kraje

Fotografování svateb Jihomoravský kraj, Vysočina, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj

Města

Fotografování svateb Brno, Blansko, Boskovice, Letovice, Kunštát, Nové město na Moravě, Žďár nad Sázavou a další.

Svatební fotograf Pavel Nejedlý