Svatební box aneb Designové uchování vašich vzpomínek

SVATEBNÍ BOX

Mějte vaše vzpomínky na svatební den uchované v krásně jednoduchém balení. Součástí každého svatebního balíčku dostanete tento svatební box!

Čistý design


Desing mého svatebního boxu navrhl produktový designer Tibor Mužík (Industry_studio). Velký důraz je kladen na čistotu a jednoduchost, aby tak vynikly fotografie samotné. Povrch víka vyobrazuje zlatou barvou různé symboly, přičemž každý z nich má svůj význam spojený s přáním všeho nejlepšího do společného života (zdraví, tělo, nekonečno, čas).

Obsah balení


Uvnitř svatebního boxu naleznete velkoformátovou fotoknihu opět s čistým bílým designem s fotkami velkými tak, že ani vaši prarodiče nebudou při prohlížení potřebovat brýle na čtení :-) . V tištěném formátu se pak v samostaném obalu nachází cca 30 fotek ve formátu 18 x 27 cm. Dále pak fotky v digitální podobě na dvou ks DVD a v plném rozlišení pak na flash disku. Závěrem doplněno moji vizitkou s kontaktem.

Svatební box vs online galerie


Ještě před tím, než vám předám svatební box, nahraji vaše svatební fotografie skze online galerii, kterou budete mít kdykoliv k dispozici. Odkaz tak můžete poslat svým příbuzným a známým. V případě zájmu pak mohu zajistit i velkoformátový tisk v podobě plátna nebo obrazu na zeď.